ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInnowacje w przemyśle
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Laury Innowacyjności dla projektów PGE GiEK
15.11.2017r. 11:43

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna znalazła się w gronie firm i instytucji, którym przyznano "Laury Innowacyjności 2017" w siódmej edycji konkursu Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej.
Jury konkursu przyznało laury firmom i instytucjom, które z sukcesem wdrożyły nowatorskie rozwiązania. Złoty Laur Innowacyjności 2017 trafił do Elektrowni Bełchatów za projekt "Pomiar i monitoring strumienia powietrza w kondensatorze oraz ilości i temperatury wody traconej podczas odpowietrzenia". Jury doceniło także Kopalnię Węgla Brunatnego Bełchatów za projekt "Elastyczne zawieszenie zestawu krążników przenośnika taśmowego", przyznając jej w konkursie wyróżnienie.

- Twórczemu myśleniu sprzyjają otwartość na zmiany i dobry klimat dla innowacyjności i taką zasadą kierujemy się w naszej spółce, a nagrody, które otrzymujemy świadczą o ogromnym potencjale naszych pracowników, dzięki którym możemy ciągle doskonalić naszą organizację w jej różnych obszarach - mówi Sławomir Zawada, prezes zarządu PGE GiEK. - W PGE GiEK wspieramy twórców, tworząc pozytywy klimat i warunki umożliwiające realizację innowacji racjonalizatorskich i usprawniających, które przyczyniają się do rozwoju nowych produktów, wzrostu efektywności technologicznej i organizacyjnej - podkreśla Sławomir Zawada.Celem konkursu im. Stanisława Staszica "Laur Innowacyjności" jest promocja nowoczesnych produktów, technologii i usług. Laury przyznawane są corocznie przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych - Naczelną Organizację Techniczną produktom, technologiom i usługom oraz innym rozwiązaniom wyróżniającym się pod względem innowacyjności, które mogą mieć szczególny wpływ na rozwój społeczno-gospodarczy Polski.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 listopada br. w Warszawie. W imieniu Elektrowni Bełchatów Złoty Laur Innowacyjności 2017 odebrał Andrzej Legeżyński Dyrektor ds. Technicznych, natomiast wyróżnienie dla Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów Eugeniusz Idziak Naczelny Inżynier Energomechaniczny Centrum Technicznego.
PGE GiEK

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE